Faro Focus 3b Lazer Tarayıcı ile Expoheritage 2015 Fuar Alanı


Panoramik Fotoğrafı Tam Ekran Yapmak İçin "Alt+Enter" tuşlarına ve sağ alt köşedeki ilk ikona basınız.Çıkmak için tekrar "Alt+Enter" tuşlarına basınız.

 
 

Açıklama:

HERITAGE Restorasyon, Arkeoloji ve Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansları ülkemizin tarih ve sanat varlığının korunması, saklanması ve gelecek yıllara aktarılmasına yönelik çalışan kurum ve kuruluşlar ile, sektörle ilgili tedarikçilerin biraraya getirilmesini sağlamak üzere 5-7 şubat 2015 tarihinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda , ALL Fuarcılık A.Ş. organizasyonunda toplandı.


Motif Harita Mühendislik Bürosu olarak , ziyaretçiler ve katılımcı firmaların yoğun ilgisine çok teşekkür ederiz.Bu çalışmamız Fuar ziyaret tarihlerinde Faro Focus 3d S120 Lazer tarama Cihazımızla demo kapsamnda 1 saatlik bir ölçümle yapılmıştır.Kısıtlı bir zaman da çalışabilmemizden ötürü tüm fuar alanı ölçülemediğinden malesef bazı katılımcılara ait stanlar görüntülenememiştir.Tekrar ,gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı tüm ziyaraetçilere çok teşekkür eder , bir daha ki fuar organizasyonunda daha kapsamlı çalışmalarımızla görüşmek üzere.